Novice

[ZAPOSLITEV] V družbi KOTO zaposlimo strokovnega sodelavca za kadrovske zadeve (m/ž)

  • 24. april 2018
  • Število ogledov: 570
Družba KOTO d.o.o. Ljubljana  kot vodilna družba v Sloveniji z dolgoletno tradicijo na področju trženja in predelave živalskih stranskih proizvodov in organskih odpadkov, v svoje vrste vabi  novega sodelavca (M/Ž)  za opravljanje del in nalog delovnega mesta

STROKOVNI SODELAVEC ZA KADROVSKE ZADEVE (M/Ž)

V kolikor se prepoznate v spodnjem opisu in se ne bojite novih izzivov in priložnosti, ste vabljeni, da oddate prijavo  skupaj z življenjepisom na elektronski naslov nadja.sager@koto.si ali po redni pošti na naslov družbe KOTO d.o.o., Agrokombinatska cesta 80, 1000  Ljubljana, Kadrovska služba.

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • Operativno izvajanje kadrovskih postopkov (postopki zaposlovanja, postopki odpovedi pogodb o zaposlitvi)  v skladu z veljavno zakonodajo ter veljavnimi akti,  navodili in predpisi v družbi
  • Vodenje vse potrebne zakonsko predpisane dokumentacije o zaposlenih za potrebe izvajanja kadrovskih postopkov ter ustrezno arhiviranje
  • Sodelovanje pri postopkih nagrajevanja, napredovanja, motiviranja zaposlenih
  • Izvajanje postopkov v zvezi z zdravniškimi pregledi delavcev, zdravstvenimi omejitvami zaposlenih, invalidskimi postopki zaposlenih, spremljanje bolniških odsotnosti  ter priprava ustreznih ukrepov v skladu z zakonodajo ter vodenje vseh ustreznih evidenc s tem v zvezi
  • Sodelovanje s  strokovnimi delavci za področje varnosti in zdravja pri delu za zaposlene
  • Izvajanje postopkov izobraževanja zaposlenih
  • Sodelovanje pri postopkih sprememb organizacije dela v družbi
  • Izdelava različnih kadrovskih analiz in poročil
  • Sodelovanje pri pripravi načrtov družbe
  • Opravljanje  različnih administrativnih opravil ter ostalih spremljajočih del in nalog v skladu z navodili nadrejenega.

PRIČAKUJEMO:

  • kandidata z univerzitetno ali visokošolsko strokovno izobrazbo ustrezne družboslovne usmeritve (diplomant kadrovskega managementa,  prava, organizacije dela ipd.),
  • z dobrim poznavanjem delovno pravne zakonodaje in inovativnim razmišljanjem,
  • z ustreznimi delovnimi izkušnjami s kadrovskega področja (predstavljajo prednost pri zaposlitvi),
  • z ustrezno ravnjo pisnega izražanja,
  • z dobrim poznavanjem MS Office (Word, Excel, Power Point,…),
  • z aktivnim znanjem enega svetovnega jezika,
  • kandidata, ki ga veseli delo z ljudmi, ki je komunikativen, samoiniciativen,  ima odlične organizacijske sposobnosti,  sposobnost za samostojno in timsko delo, ki je natančen, odgovoren, odziven in visoko motiviran za opravljanje navedenega dela.

KAJ NUDIMO:

  • Zaposlitev za določen čas, do konca leta 2018, s poskusno dobo 4 mesecev in možnost kasnejše zaposlitve za nedoločen čas.
  • Delo v stimulativnem, dinamičnem okolju, ki nudi možnosti za osebno in strokovno rast in razvoj ter dodatno izobraževanje.
  • Stimulativno plačilo in  možnost vključitve v kolektivno dodatno pokojninsko zavarovanje.
  • Delovanje v panogi, ki pospešeno pridobiva na veljavi in pomembnosti za gospodarstvo.
  • Urejeno delovno okolje, kjer vsako mnenje šteje in kjer se sliši vsaka ideja.

Rok za prijavo: 13.5.2018

Name:
Subject:
Message:
x

Naše rešitve in proizvodi pomembno prispevajo k uresničevanju ideje krožnega gospodarstva.
Smo zanesljiv partner, ki vam pomaga pri doseganju ekonomskih, socialnih in okoljskih ciljev.

Stik z nami