Zaposlitev

Zaposleni s svojim znanjem in izkušnjami predstavljamo velik kapital družbe. Zavedamo se in smo ponosni na to, da smo člani kolektiva, kateremu prinašamo svoj prispevek k uspešnemu delovanju.

Poznamo vizijo in poslanstvo družbe in s svojim delovanjem v družbi prispevamo k uresničitvi zastavljenih ciljev.

V družbi KOTO verjamemo v posameznika in njegove talente, zato načrtujemo in razvijamo kompetence sodelavcev, spodbujamo njihovo osebno energijo in željo po rasti in razvoju.

Morda ste ravno zaključili šolanje in iščete zaposlitev, ste brezposelni ali mogoče zgolj iščete priložnost za spremembo na vaši poklicni poti?

V kolikor je vsaj eden od vaših odgovorov DA in vas zanimajo možnosti zaposlitve v našem podjetju, potem velja prijazno povabilo, da izpolnite spodnji Vprašalnik za zaposlitev ali pa napišete vlogo z življenjepisom in jo pošljete na e-naslov: koto@koto.si

Pozorni bodite tudi na aktualne objave naših prostih delovnih mest!

Seznam prostih delovnih mest

Družba KOTO kot vodilna družba v Sloveniji z dolgoletno tradicijo na področju trženja in predelave živalskih stranskih proizvodov in organskih odpadkov, vabi k sodelovanju  novega sodelavca za delovno mesto

OPERATIVNI SODELAVEC V PROIZVODNJI (M/Ž)
ali
SAMOSTOJNI PROIZVODNI DELAVEC (M/Ž)

Opis dela:
Izvajanje in nadzor delovnega procesa in odpravljanje morebitnih težav na področju predelave živalskih stranskih proizvodov in ostalih bioloških odpadkov
Zahtevnejša pripravljalna dela za izvajanje posameznih faz dela
Izvajanje faz dela po predpisih in tehnoloških navodilih
Vodenje potrebnih evidenc, poročil in analiz  (tudi vodenje HACCP dokumentacije)
Izvajanje aktivnosti na področju delovanja procesov bioplinske naprave, biološke čistilne naprave ter maščobnega terminala

Od novega sodelavca pričakujemo:
V. ali IV. stopnjo izobrazbe – smer kemijska, živilska, strojna, elektro ali druga ustrezna tehnična smer
Strokovno radovednost oziroma pripravljenost spoznati  in osvojiti znanja tehnološkega procesa
Pripravljenost tudi na fizično delo
Osnovno znanje programskih orodij MS Office v okolju Windows
Osnovno znanje angleškega jezika

Delovno razmerje bomo z izbranim kandidatom sklenili za določen čas, 6 mesecev in s 3 – mesečnim poskusnim delom, kasneje pa je možno podaljšanje delovnega razmerja, oziroma možnost zaposlitve za nedoločen čas.

Nudimo vam:
delo v stabilnem delovnem okolju
možnost strokovnega izpopolnjevanja in izobraževanja
stimulativno plačilo

Pisne ponudbe pričakujemo  do 25.10.2017 na naš naslov: KOTO d.o.o., Agrokombinatska cesta 80, 1000 Ljubljana  ali na elektronski naslov: nadja.sager@koto.si

Vprašalnik za zaposlitev

RadDatePicker
Open the calendar popup.

Naše rešitve in proizvodi pomembno prispevajo k uresničevanju ideje krožnega gospodarstva.
Smo zanesljiv partner, ki vam pomaga pri doseganju ekonomskih, socialnih in okoljskih ciljev.

Stik z nami